ŠIMKOVÁ MARIE Ing. | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

ŠIMKOVÁ MARIE Ing.

GEMMOTERAPIE - MEDICÍNA PUPENŮ

PŘÍRODNÍ HORMONÁLNÍ TERAPIE

– České Budějovice, Praha

 

Od dětství jsem měla ráda rostliny – byliny i stromy. Tato láska, radost a zájem mi zůstaly po celý život. Jako zemědělský inženýr jsem s rostlinami pracovala ve výzkumu téměř 30 let.

 

Bohaté zkušenosti jsem načerpala prací vlastníma rukama s půdou a živými rostlinami všeho druhu. Je to součást mého života.

 

K medicíně pupenů – gemmoterapii – mě přivedla vlastní nemoc, revmatoidní artritida. Nesmířila jsem se s tím, že budu nepohyblivá a lékaři mi nepomůžou. Hledala jsem a v Jančových herbářích našla zmínku o pupenech. Protože to bylo v předjaří, začínal rašit černý rybíz, tak jsem téměř naslepo, bez znalostí a zkušeností zkusila připravit první tinkturu. Brzy jsem žasla nad jejími účinky a mou obrovskou úlevou. Tak jsem studovala, připravovala a zkoušela na sobě další a další tinktury z pupenů. Vyléčila jsem se, jsem pohyblivá, můžu chodit a pracovat tak, jak jsem byla zvyklá.

 

Účinek tinktur z pupenů je přímo zázračný, mnohem a mnohem silnější než účinek sušených bylin. Ráda bych proto předala vše, co jsem se sama o pupenech naučila a to těm, kdo budou mít zájem sami se to naučit a pak pomáhat sobě, svým blízkým i svému okolí. Tak to dělám já – pomáhám těm, kdo si o pomoc řeknou a stále nepřestávám žasnout nad účinky a výsledky léčení. Proto bych chtěla svojí prací vzdát veliký dík a obdiv Bohu a celému Stvoření.