POZLOVSKÁ JANA | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

POZLOVSKÁ JANA

BRÝLE? ODKLÁDÁM! Odhalte tajemství přirozeného vidění bez brýlí.

Bonusový seminář- Praha, České Budějovice

 

Nejvýstižněji bych vyjádřila svůj život slovy: “Já jsem. A to stačí.” A přesně tak to v posledních letech mám. Jsem. Žiju. Zkoumám. Objevuju. Ne vždycky je to jenom radostné, ale je to život. A je mi v něm lehko, protože vím, že to všechno je dokonalou součástí jednoho života. Života, který žijeme. Života, kterým ve své podstatě jsme. A ne vždycky jsem to takto měla.

Pracovala jsem v korporátech, snažila se o kariérní růst, věřila jsem, že tak je to správně, že tak se to dělá. Pak přišel zlom v podobě nemoci mého syna, já se začala potkávat i s jiným přístupem, jinými názory. Pochopila jsem, že většina (ne-li všechny) naše fyzické a psychické problémy mají svůj základ v emocích, které v sobě ukládáme. Tím, že věříme, že jsou špatné, že je nechceme, že se nám nelíbí, že nechceme cítit a prožívat strach, bolest, smutek. A tak to v sobě zakonzervujeme. A naučila jsem se také, že pokud chci pomoci někomu druhému, tak ta cesta vede vždy přeze mne. Nejde nikde jinde začít ani skončit. A tohle všechno jsem začala dělat, zkoušet, osahávat si, upravovat a znovu zkoušet. A to nejlepší předávám dál.

Zdravé vidění je jen malá součást toho velkého systému, ale i u něj pracují a fungují přesně ty samé principy. Pokud máte chuť začít objevovat a pouštět lehkost do svého života, ráda se s vámi potkám na svém semináři a podělím se s vámi o to, co já sama mám už ověřené a vyzkoušené.

Groups