Frei Andrea | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

Frei Andrea

ETIKOTERAPIE - podvečerní setkávání v Českých Budějovicích

 

Narodila jsem se na severní Moravě, vystudovala gymnázium se zaměřením na matematiku a fyziku, a pak pokračovala na vysoké škole ekonomií, která mi byla "vybrána". Bavily mne ale jiné věci (příroda, sport, tanec, hudba, učit druhé) a od mala jsem citlivě vnímala "neviditelné" zákonitosti světa. Po studiích jsem se vdala a přestěhovala do jižních Čech. S manželem jsme vychovali dvě, dnes už dospělé děti.

 

Pracovala jsem 12 let v pojišťovnictví, z toho 7 let na manažerských místech, ale časem jsem si uvědomila, že to není moje cesta. I proto jsem se po mnoho let zajímala o různé pomáhající alternativní metody, studovala a praktikovala východní principy (taoismus, čchi-kung), také práci s písmem (Grafoterapie) a k tomu se časem přidala Etikoterapie, která se zabývá uzdravováním nemocných vztahů. V roce 2014 jsem se rozhodla a odešla z "lukrativního" manažerského místa. A začala tvořit drobné podnikání zaměřené na průvodcování druhých v oblasti zdraví na úrovni tělesné, emoční, mentální i duševně-duchovní. A již několik let nabízím lidem skupinové i individuální lekce čchi-kung a terapie. V této kombinaci se ideálně pracuje se sebou i s druhými cestou vědomého pohybu, dechu, mysli, Ducha, Lásky a Víry...

 

Etikoterapie je léčení mravností, které pomáhá při procesu sebeuzdravování a vědomého růstu těch, kteří už chtějí převzít zodpovědnost za svůj život do svých rukou a uzdravit se sami. Etikoterapeut je "jen" pasivním zrcadlem, které nabízí duchovní vhled do životní situace nemocného. Ten si pak nachází sám místo, kde se odklonil od vesmírného řádu věcí, od zákona Lásky a Jednoty.