JE ČAS NA ZMĚNU

RODOVÉ KOŘENY

Lektorka: Ing. Simona STEJSKALOVÁ

TERMÍN pobytu: 29.7.-3.8.2018

CENA: 5.400,- Kč - v ceně účast na prožitkovém semináři včetně doplňkového programu, ubytování v pokojích s vlastním hyg. zázemím, chutná domácí strava 3x denně, možnost využití venkovního krytého bazénu, parkování

nebo 4.390,- Kč - pouze program RODOVÉ KOŘENY se Simonou Stejskalovou od pondělí do čtvrtka 30.7. až 2.8. - v ceně kompletní program, ubytování a plná penze pondělí až čtvrtek, venkovní bazén, parkování

MÍSTO KONÁNÍ: mlýn KOSTŘATA 

 ZDE se podívejte na video magického místa na samotě u lesa na pomezí Jižních a Středních Čech

KONTAKTY:

  • Eva Trávníčková tel.: 731 508 918, e-mail: skolaleceni@seznam.cz
  • Klára Bužgová tel.: 608 846 036, e-mail: obchod.uklarky@seznam.cz

V době vrcholícího léta se společně vydáme na dobrodružnou a léčivou cestu k samotné podstatě našeho bytí. Odkaz našich předků neseme ve svých kostech a ať už chceme nebo nechceme, ovlivňuje naše chování i situace, ve kterých se ocitáme.

Se zkušenou lektorkou prožitkových seminářů Simčou půjdeme hledat kořeny našeho RODU.

Využijeme přitom základy hlubinné psychoterapie (práce ve dvojicích), prožitkových meditací zaměřených na čakry v našem těle a techniku práce s pánevním dnem. Pokud si nechcete přispat, můžete se před snídaní se dobře naladit ranní jógou, program zpestříme výpravami do krajiny (i tam budeme hledat odpovědi na otázky) a úžasnými mantrami ve spojení s tanci dávných tradic.

Co na pobyt potřebujete?

několik fotek ze svého dětství, rodičů, prarodičů či jiného příbuzného, který vás něčím oslovil
oblečení a boty do terénu
karimatku, deku na přikrytí
10 čajových svíček
bubny nebo štěrchadla (pokud máte)
blok, psací potřeby a pastelky
šátek na oči
ženy šaty nebo sukni

Ing. Simona STEJSKALOVÁ - lektorka prožitkového semináře RODOVÉ KOŘENY

Je absolventkou Mendelovy zemědělské a lesnické university, kde později také vyučovala a podílela se na vzniku předmětu Etologie hospodářských zvířat. Postgraduálně vystudovala pedagogiku a psychologii se zaměřením na únavové syndromy. Po odchodu z Brna se se patnáct let věnovala publikování v odborných časopisech a novinářské praxi a vedla taneční soubor „Cinderella“.

Setkání s energií menhiru na Dobré Vodě u Třebíče ji přivedlo do oblasti šamanské a léčitelské praxe. Šestnáct roků je certifikovanou cvičitelkou systému Jóga v denním životě, věnuje se léčbě pomocí Hlubinné regresní psychoterapie, Bachových květových esencí a gemmoterapie.

Pro kraj Vysočina navrhla a vyznačila 860 km jezdeckých stezek pro dálkové putování na koni.

V současné době přednáší jako lektorka agroturistiku, etologii koní, bylinkářství a etnobotaniku, učí chůzi po žhavých uhlících a vede specializované semináře („Probouzení šamanky“, „Mantrické tance dávných tradic“, „Odvádění zbloudilých duší“, „Energie krajiny,“ „Vědomé umírání“).

Spolu s manželem a oběma dětmi se ve volném čase věnuje geocachingu. Má také ráda knížky, tanec, vysokohorskou turistiku, speleologii, rafting a spolu s dcerou vlastní dva bílé koně.