podpora pro měsíc únor | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

Podpora pro měsíc únor  

VIDEO: BILL GATES PŘEDSTAVUJE  CIA V R. 2005 VAKCINU, KTERÁ LIKVIDUJE „BOŽSKÝ“ GEN UMOŽŇUJÍCÍ LIDEM SPIRITUÁLNÍ A MYSTICKÉ POZNÁNÍ.

Video s Billem Gatesem si proklikněte na odkazu ZDE

První veřejnoprávní novinářka PROMLUVILA! Markéta Dobiášová dne 27.1.2022 na 1. československé konferenci o C-19 mluvila o praktikách cenzury našich veřejnoprávních médií a pocitu studu z práce svých ZMANIPULOVANÝCH kolegů, která s novinařinou nemá nic společného.

Video proklikněte ZDE

PANDEMICKÝ ZÁKON - OCHRANA NEBO ZLO?

Rozhovor Tomáše Lukavce s právníky a advokáty JUDr. Jindřichem Rajchlem, JUDr. Janou Zwyrtek Hamplovou, JUDr. Ondřejem Dostálem a JUDr. Tomasem Nielsenem.

Rozhovor zveřejněný na Facebookové stránce Zákonů bohatství si proklikněte ZDE

Lidé slavili zrušení povinného očkování, vláda nám  IHNED  připravila další překvapení - novelizaci PANDEMICKÉHO ZÁKONA. Co pro nás nevědomí politici připravili? Například JUDr. Rajchl sděluje:

Novela je naprostý paskvil, jde o drakonický zákon, jde proti zdravému rozumu, narušuje práva občanů. Vychyluje teorii dělby moci zákonodárné a výkonné totálně do moci výkonné.

Parlament (zákonodárná moc) je vyloučen ze svých pravomocí. Celý náš život budou řídit tři ministři - zdravotnictví, obrany a vnitra (moc výkonná). Svá rozhodnutní nemusí ničím zdůvodňovat, pokud občané příkazy neuposlechnou, tak jim hrozí extrémní pokuty. Pokud si ministr bude myslet, že před pandemií vás uchrání nošení kastrolu na hlavě, budete ho muset nosit. Jinak vám hrozí pokuta. Zdůvodnění dle této novely PANDEMICKÉHO ZÁKONA není nutné.

PANDEMICKÝ ZÁKON V TÉTO PODOBĚ je znakem diktatury. Pokud by tato jeho novela začala platit, tak přestáváme žít v právním státě!!!!!!!

Fyzciké osoby mohou platit pokuty za nedodržení "protipandemických" nařízení až na hranici milionu korun. Ani ve válce nemůžete zapomínat na právo. Pokud budete chtít někoho zlikvidovat, máte dokonalý nástroj na zničení lidí, jejich živností, zničení konkurence STÁTEM (prostřednictvím vykonavatelů státní moci).... atd....

  1. PETICE ZA ZRUŠENÍ PANDEMICKÉHO ZÁKONA - proklikněte ZDE

  2. DEKLARACE LÉKÁRNÍKŮ - k velké obezřetnosti při aplikaci nevyzkoušené látky (krycí název "vakcína") vyzývají i lékárníci, zde proklikněte DEKLARACI LÉKÁRNÍKŮ

  3. JDEME SPOLEČNĚ -  v sobotu 5. února 2022 od 16 hodin na Václavském náměstí zapalte svíčku a svým tichým protestem pouze za zvuku hudby vyjádřete svůj hlas pro právo a svobodu v naší zemi, podrobnosti proklikněte ZDE

 

Kardioložka MUDr. Jana Gandalovičová

VIDEO  7:40 minut

Vědci, kteří se podepsali pod tuto studii, by měli vrátit diplom....

 

Kardiologožka MUDr. Jana Gandalovičová

CELÉ VIDEO - 51 minut

Kde mají data na to, že nevyzkoušenou vakcínou očkují třetí dávku????

MUDr. Soňa Peková, Ph.D. – Očkovací šílenství musí skončit!

Celosvětová vakcinace se zcela začíná vymykat kontrole a způsobuje nenávratné škody. 

Nová alarmující data sděluje dne 15.1.2022 před Lékařským domem MUDr. Peková.

Text i video si proklikněte ZDE.

SVOBODNÉ UNIVERZUM - rozhovor Martiny KOCIÁNOVÉ s Prof. RNDr. Jaroslavem Turánkem (imunolog, vakcinolog, nanotechnolog, nanotoxikolog)

DÍL Č. 4 - rozhoduje se o našem zdraví, ale nikdo za nic nenese odpovědnost, rozhovor proklikněte ZDE

Vysvětlení, proč je "očkování" mRNA "vakcínami" tolik nebezpečné!

pár slov z videa DANIELA ĎURIŠE:

"... klatovská nemocnice, kde jsem pracoval, zřídila na jaře r. 2020 třídící stan před nemocnicí. Ochranné pomůcky jsme dostali z Číny. Ta měla být dle médií nejvíce postižená, svět by měl pomáhat spíše jim.... to bylo divné. A také pokud je v Číně epicentrum epidemie, není dobré odtud nic dovážet... to pro nás neplatilo...."

"... teplotu jsme lidem měřili moderně laserovým teploměrem, ten ale nefungoval, naměřili jsme na čele lidem 23 stupňů. Když jsme sdělili, že teploměry nefungují, tak nás nikdo neslyšel, nic se nedělo...."

"... dál jsem byl zaměstnaný na ARO, procházím ARO oddělením, kde neleží ani jeden covidový pacient, ale mediální obraz je vytvářen zcela jiný...."

"... Jak se starat o covidové pacienty? O tom nás nikdo neproškolil. Ale na nástěnce už stálo, jak máme toho pacienta ÚČTOVAT POJIŠŤOVNÁM ..."

Vynikající komentář Romana Moskowského. Ve videu pod článkem uslyšíte, o co tady ve skutečnosti jde.

PARTICIPACE

Téměř všem, komu došla obludnost celého Covid podvodu, neustále vrtá hlavou, jak si někdo může několikrát po sobě píchnout pochybný experimentální lektvar do žíly, jen aby mohl na pivo, koncert nebo na lyže. Při těchto úvahách jim ale často uniká důležitý aspekt celé psychologické operace Covid, a tím je PARTICIPACE.
Tito lidé totiž nejsou tak hloupí, povrchní nebo neinformovaní. Oni naopak velmi dobře pochopili hlavní účel celé hry.
Jak správně prohlásil ve svém památečním videu Pavel Kamas (a jeho původní slogan dnes zcela zlidověl), o virus tu nejde. A nikdy nešlo. A nejde ani o vakcíny, ani o zdraví, ani o tzv. "ohrožené skupiny". Jde totiž jen a pouze o vstupenku k účasti v nově vznikající společnosti, tedy nezbytnou daň za PARTICIPACI.
Proto všechny "konspirace" začínají být realitou, od samotného počátku šlo o začlenění VŠECH obyvatel do nového systému bez jakýchkoli výjimek. Proto všechno začalo "ohroženými skupinami" a nyní už jdou zcela bez uzardění a jakýchkoli skrupulí po dětech. Právě děti se musí od malička naučit poslouchat jakákoli nařízení, aby pak mohli PARTICIPOVAT na vzdělání, sportovním a kulturním vyžití, najít si pracovní místo nebo se "volně" pohybovat. Právě proto musí můj nejmladší a prostřední syn "za trest" chodit do cizí třídy, neboť ta jejich je právě na lyžařském zájezdu, který je ale určen jen těm, kteří se rozhodli PARTICIPOVAT s jehlou v paži. Netřeba říkat, že nejmladší sdílí osud jen se třemi spolužáky, z nichž jeden byl z výletu vyloučen za asociální chování, a prostřední sedí v cizí třídě sám, neboť všichni ostatní spolužáci už mají své qué erko.
A záměrně píšu slovo nařízení, neboť nový systém se za ani mák netají tím, že už dávno nestojí na zákonech. Nová realita je řízena spontánními, záměrně protichůdnými a nelogickými nařízeními, neboť ta se mohou měnit ze dne na den, a tak krásně vycvičit krysy v teráriu a nechat je zvyknout na to, že je normální, aby každý den platilo něco nového.
Vakcíny jsou totiž jen začátek, tady si mají krysy jen zvyknout, že nebudou mít nikdy úplně a dokonale "splněno". Napřed dvě dávky, pak tři, pak čtyři a tak dále. Systém záměrně a neustále mění pravidla hry, stejně jako doposud programově relativizoval morálku a dokonce i pohlaví. Vše bylo důsledně a pečlivě přichystáno na poslední partií velkého finále.
V novém světě covid pas není covid pasem, neboť vzhledem k účinnosti vakcín o zdravotním stavu nevypovídá lautr nic. Nemůže ani fungovat jako prevence vůči fejk pandemii. Není to nic jiného než data pas, neboť data jsou v celkovém záměru spojení člověka s umělou inteligenci novým zlatem.
Světové ekonomické fórum jasně definovalo své konečné cíle, kromě toho, že nic nebudeme vlastnit (a budeme šťastní), jasně prosazuje internet lidí. Co to znamená? Doposud jsme měli internet věcí (internet of things). Jednalo se o propojení člověka se sítí za pomocí zařízení (telefon, počítač, hodinky). Další stupeň bude propojení těla člověka s se sítí (internet of people) a k tomu jsou data nejcennější komoditou. Proto probíhá horečnatý sběr všech možných dat jak přes falešné testy, tak přes mrzačící vakcíny, jakoby nestačil telefon a počítač.
Přechod na digitální měnu je nevyhnutelný a jasný jako facka každému, kdo má dva funkční neurony v mozku. Jeho zavedení bude znamenat absolutní kontrolu nad vašimi financemi, neboť regulátor bude určovat veškerá pravidla, od vyplácení mezd až po všemožné daně (vytvářené jako na běžícím pásu). To sice v určité míře dělal doposud, ale nyní bude skutečným výrobcem a vlastníkem vašich peněz, které navíc nebudou mít ani legrační papírovou podobu. Kdykoli si zamane, nechá vám z virtuálního účtu zmizet virtuální peníze, nebo vám je pro jakoukoli záminkou může zablokovat, dokud nebudete plně PARTICIPOVAT.
Už žádné peníze v krabici od bot, a že máte zlato? Zkuste tím platit v ekonomice, kdy bude jeho soukromé vlastnictví prohlášeno za nelegální, nebo když nastane povinný výkup a vlastnictví náušnic po babičce bude penalizováno stejně jako zakopaná pistole po dědečkovi partyzánovi. Půjdete si sednout na 8 let?
Spotřebitelská ekonomika je postupně a neúprosně rychle nahrazována ekonomikou kreditní. Stát určuje podnikatelům, koho mohou a nemohou obsloužit, restauratér se nesnaží uspokojit zákazníka, ale stát, na kterém je nyní bytostně závislý, neboť pomocí nařízení (nikoli zákona) ze dne na den určuje, kdo má zelený nebo červený pas, kolik lidí může lemtat pivo u stolu, kdo si může v restauraci sednout a kdo musí žrát mekáč na mrazu a za chvíli bude určovat i to, co restaurace může vařit. Pokud v kreditní společnosti nemáš splněno, nemůžeš PARTICIPOVAT. A splněno mít nebudeš nikdy, dnes ti covid pas zčervená za 9 nebo 6 měsíců, v budoucnu klidně za měsíc. Systém si může stanovit jakoukoli podmínku, klidně nošení červených trenek na hlavě. Zdá se vám to absurdní? Mně ne, když v Lídlu vidím 99% idiotů s lakýrnickou pomůckou na xichtě.
Jediná cesta odporu je dle mého názoru vzdát se PARTICIPACE na tomto systému. K tomu potřebujete především silnou duchovní a morální kotvu, skutečnou lásku ke svým dětem (ne tu opičí, která je pošle pod jehlu jen aby si "užily" večírek, lyže nebo moře) a zejména společenství stejně smýšlejících lidí. To vám nejen dodá pocit, že nejste sami, že nejste šílení nebo úchylní, ale možná se i stane základem paralelního systému ekonomiky a výměny služeb, jakož i sociální opory mimo variantu PARTICIPACE na novém digitálním nevolnictví ve vznikající totalitě. Takto může třeba vzniknout systém soběstačných a nepodvolitelných komunit, které mají šanci přežít mimo nový normál. A nejedná se o žádnou utopii, i dnes například Amishové v USA představují se svojí soběstačnou ekonomikou a systémem vzdělání naprosto nezávislou enklávu, která po staletí úspěšně odolává jakémukoli tlaku státu. Není s podivem, že rozvodovost je mezi nimi 1% a vakcínu si nenechal píchnout ani jeden z nich. Proč? Protože nemusí PARTICIPOVAT, a tak se stávají neovladatelným.
A teď to video:  PROKLIKNĚTE ZDE