Je spolupráce lékařů a léčitelů možná? | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

 

 

JE SPOLUPRÁCE LÉKAŘŮ A LÉČITELŮ MOŽNÁ?

Pro portál  PŘÍZNAKY TRANSFORMACE  jsem natočila nový rozhovor, který nazvali : JE SPOLUPRÁCE LÉKAŘŮ A LÉČITELŮ MOŽNÁ?

V případě zájmu se na  VIDEO  můžete podívat níže.

Z mého pohledu doba nazrála nutnému PRŮLOMU v  OFICIÁLNÍM!!!  léčení pacientů. Skutečným léčením je pro mne VYBUZENÍ VLASTNÍCH LÉČIVÝCH SIL BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ (nebo s minimálním zatížením). Tyto síly má v sobě každý z nás. Ale naučili nás v ně nevěřit a VLASTNÍ ZODPOVĚDNOST  předávat zdravotnímu systému, který při tzv. "léčbě" pacienta často více či méně poškozuje. To já nenazývám LÉČENÍM.

Je nutné rozšířit do této doby nedostatečné vzdělání lékařů a zdravotních sester O ZNALOSTI TECHNIK PRAKTICKY BEZ VEDLEJŠÍCH ÚČINKŮ. Vzdělání na STŘEDNÍCH ZDRAVOTNÍCH ŠKOLÁCH i LÉKAŘSKÝCH FAKULTÁCH musí už konečně respektovat zájmy pacienta! Musíme vzdělávat oficiálně lékaře i v oblasti PSYCHOSOMATICKÉ MEDICÍNY  a zakládat kliniky psychosomatické péče v každém okresním i krajské městě, předejde se tak mnoha problémům. Dále je nutné zakládat CENTRA PŘÍRODNÍHO LÉČENÍ, kde se bude s pacientem pracovat na mnoha úrovních (tělo, duše, Duch), protože u chronických či vážných stavů pomáhá nejlépe komplexní péče. Lázně tak, jak je znáte v současné podobě, jsou jen drobným dílkem toho, jaká péče v těchto centrech bude pacientům poskytovaná.

__________________________________________________________

Chtěla jsem si vytáhnout runu, symboliku tématu natáčení. Mám je nakreslené na malých kamenných oblázcích a všechny symboly si z hlavy nepamatuji....  a vylosovala jsem si runu DAGAZ, která vypadá jako dva trojúhelníky spojené svým vrcholem, taková křídla motýla. Když jsem se podívala, jaký je význam runy, bylo to zcela přesné téma rozhovoru - PRŮLOM, ÚSVIT, POŽEHNÁNÍ K NOVÝM ZAČÁTKŮM A ZMĚNĚ OD KOŘENŮ. Ve videu mluvím zatím velmi opatrně o PRŮLOMU ve zdravotním systému a tedy i ÚSVITU nové doby SKUTEČNÉHO léčení = PROPOJENÍ toho nejlepšího z medicíny oficiální, to je zejm. urgentní péče, a přírodních léčebných postupů, které jsou k pacientovi šetrné.

Naše odrůstající šťěňátko Maxíka runy přilákaly a zoubky vytáhl mimo hromádku kamínek a to ALGÍZ - symbol nejvyšší Boží Lásky, ochrany vyšších duchovních sil a Stvořitele a jejich všeobsáhlá pomoc, pozitivní ovlivnění a zesílení ochrany. A když jsem si význam těch dvou run dala do souvislosti, došla mi zřeletná sybolika ÚSVITU V PRŮLOMU OFICIÁNÍHO ZDRAVONTÍHO SYSTÉMU.

Pokud i vy s touto vizí souzníte, stačí ji v tuto chvíli přijmout za svou a diskutovat o ní s dalšími lidmi, zesilovat tak kvantové pole, odkud přijde SKUTEČNÝ PRŮLOM v MEDICÍNĚ. Dinosaury současné medicíny vystřídá nová generace lékařů a terapeutů, pružných a schopných začlenění toho nejlepšího z obou stran ve prospěch PACIENTA!

Eva Trávníčková, 23.1.2023