Clemens Kuby cesta k rozšíření vědomí | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

Příběh bývalého režiséra CLEMENSE KUBYHO zná v našich kruzích snad každý. Jeho neuvěřitelný příběh: zranění po pádu ze střechy, přerušená mícha, ochrnutí a navrácení zpátky do plnohodnotného života navzdory všem lékařským prognózám, obletěl celý svět.

Zde nové video na téma: CESTA K ROZŠÍŘENÍ VĚDOMÍ.

 

 

Pozitivní předpověď osudu z knihovny palmových listů až do roku 2030 od Thomase Rittera.

I když jsou předpovědi pozitivní, důraz je kladený na to, že nic nepřijde samo. Každý pro lepší život musíme udělat maximum a vzít si zodpovědnost sami za sebe.

 

 

Jednou z překážek (z mého pohledu spíše velkých příležitostí k růstu) je případné podepsání nové smlouvy s WHO (světová zdravotnická organizace). WHO je financovaná byznis skupinami zejm. ve farmacii a troufá si nově diktovat celému světu  pravidla, která se netýkají jen otázek zdravotnictví. Jde o novodobou diktaturu, která nemá obdoby.

S JUDr. Petrem Vackem video na téma: VYPNUTÍ NÁRODNÍ SUVERENITY natáčel statečný Robin Čumpelík z Inovace republiky.

 

Dr. David Martin vystoupil 13. září 2023 v Europarlamentu ve Štrasburku, kde si nebere servítky a hovoří o podvodu kolem COVIDu, vakcín a skutečné agendě WHO. Více ve videu.

Proklikněte ZDE