genocida lidstva | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

GENOCIDA LIDSTVA?? Ale koho to dnes zajímá?

Milí přátelé,

dostala se ke mně dvě videa se závažnými informacemi a tak jsem tato videa rozeslala přes whatsappovou skupinu do okruhu různých lidí. Ráda bych se podělila o pár zkušeností s některými reakcemi, neb mi v kontextu vývoje společnosti přijdou velmi příznačné.

Na prvním videu vědecká špička Dr. Mihalcea sděluje výsledky nejen svých vlastních studií, ale i mnoha dalších odborníků ze světa. Video se týká znepokojivého stavu krve nejen očkovaných, ale nově už i neočkovaných lidí, objevu chytrých nanotechnologií ve vakcínách proti covidu, v krvi očkovaných i neočkovaných, ve vodě, půdě..... video k dispozici ZDE

Zároveň na půdě Evropského parlamentu ve Štrasburku promluvil Američan Dr. David Martin, který podává důkazy o zločinných plánech nejen WHO týkající se genocidy lidstva. V případě zájmu proklikněte ZDE.

Na druhém videu, které jsem do skupiny přeposlala, do kanadského parlamentu přichází prezident Ukrajiny Zelensky s Jaroslavem Hunkou, příslušníkem SS jednotky Galicie. Nacistovi tleskal kanadský parlament ve stoje.

V reakci na tuto skutečnost jeden z našich poslanců navrhuje zařazení bodu "Je oslavování příslušníků jednotek SS nepřijatelné?"  Řekla bych si, že hlasování musí dopadnout zcela jednoznačně a ono také dopadlo - bohužel jinak než jsem očekávala, nadpoloviční většina našich zákonodárců hlasovala proti tomuto návrhu.

Chápu, že někdo videa nesleduje z důvodu nedostatku času nebo chuti na něco takového. Dělám to tak také.  Ale přicházely mi i takové reakce:

  • "Evi, tady ti poslám video Ivanky Adamcové, abys konečně pochopila, že těmito věcmi se už nemáš zabývat. Přece víš, že musíme vše přijímat, ať se nám to líbí nebo ne. Hlavně nesmíš mít žádný odpor. Prostě to přijmi a je to. Pokud jsi při rozeslání té zprávy měla nějaké negativní emoce, hodně jsi si poškodia karmu, tak si s tím nezahrávej. Ivanka je mystička, tak to tak určitě bude, ona to musí vědět. Mluví ale jen k jedné sedmině lidí, kteří jí chápou, třeba se tam časem také propracuješ. "

  • další reakce od praktikující křesťanky: "Nevidím smysl v poslouchání takových videí. Vše co se děje, je Boží vůle, proti které my nemůžeme nic dělat. Takto to Bůh chce, jinak by se to tak nemohlo dít."

  • reakce od "sluníčkářky": "Něco takového odmítám poslouchat, protože poslech takových věcí nevytváří dobrou energii. Ladím se jen na lásku a dobro. Koukám se na kvetoucí kytičky a zpívající ptáčky, to je lepší cesta."

  • reakce od muže poslouchajícího zatím jen veřejnoprávní média: "To je úplný nesmysl. Kdyby se toto fakt stalo, tak naše média by o tom informovala od rána do večera a během jediného dne by to tady věděl úplně každý!"

  • ... a asi bych vykutala další perly....

A tak si říkám, kam jsme se to všichni dostali? Vidím, jak se pod rouškou toho pravého duchovna (vyššího vědomí, ideologie...) šíří LHOSTEJNOST, jedna z nejhorších lidských vlastností. Lidé si našli své mystiky nebo "mystiky", z kterých dnes čerpají potvrzení, že úplně všemu, co není zpráva pozitivní, se musíme vyhnout....raději... pro jistotu.... nic nebudeme hodnotit, mohlo by to v nás vzbudit nějaké špatné emoce a odpor, poškození karmy nemůžeme riskovat...? To jako fakt?!

Jak to vidím já? Z mého pohledu je základem všeho VĚDOMÍ ČLOVĚKA, které je u každého jiné úrovně.

Někdo se orientuje jen na tzv. duchovno, z kterého udělá "duchovno v uvozovkách" - soustředí se jen na to hezké kolem sebe (motýlci, kytičky..), řeší jen "svůj domeček, svou mističku a svou polívčičku".  Rozbíhá své jistě krásné a bohulibé projekty, ale o společnost se vůbec nezajímá.  Myslí si, že toto je projev vysokého VĚDOMÍ, má pocit duchovního náskoku před těmi ostatními.

Jiný řeší jen hmotu, neviditelná duchovní sféra pro něho neexistuje.

Třetí skupina se orientuje jen na tu tzv. temnou stránku, ve všem vidí Satana.

Pro každou z těchto skupin lidí JINÁ ROVINA NEŽ TA JEJICH JAKO BY NEEXISTOVALA. A každý ji navíc uchopil po svém, jak je to pro jeho pohodlí nejvýhodnější.

Nesdílím ani jeden z výše citovaných názorů. Všechny tři roviny evidentně existují současně, je dobré si to uvědomovat. Ano, nepochybně každý musíme začít sám u sebe. Pokud řešíme "špatnou" společnost a máme sami špatné zdraví, vztahy, hmotné problémy...., je vidět, že to svoje řešit nechceme a zástupně pak řešíme raději společnost, abychom se nemuseli podívat na svůj vlastní život. Řešit druhé je mnohem pohodlnější.

Je to možné i naopak: vytváření vlastních krásných projektů je skvělé! Měníte tím svět k lepšímu a proto vám moc fandím. Ale jsme všichni součástí celku, i když si to nechceme připustit, proto absolutní vynechání pozornosti tomu, co je dál než za naším plotem, je opět neúplnou cestou. Chápu, že je to příjemné.

U sebe je dobré vždy začít, ale není dobré u sebe také pokaždé končit. Nechtít vidět a slyšet žádnou zprávu, která by našemu světu natřenému na růžovo mohla změnit výslednou barvu. Přišli bychom o iluze? Zbořil by se nám vysněný svět? Neunesli bychom to? Ale hlavně možná by nás vlastní svědomí popohánělo k nějakému činu ve hmotě? A to není už tak pohodlné jako očichávat kytičky a pozorovat motýlky....?! Museli bychom si získávat informace a hledat souvislosti? Vyjadřovat vlastní názory? Někomu z našeho okolí by se ale nemusely líbit.... to je vlastně také docela nepohodlné, mohli bychom tak přijít o část rodiny, kamarády, obchodní partnery?! Ano, vypneme raději video, kde vidíme, jak aplauduje kanadský parlament příslušníkovi SS, a jak následně hlasuje premiér Fiala... ne, to nechceme vidět, tak video raději vymažeme a dál mlčíme jako by se nic nestalo. Iluze té "správné duchovní cesty" tak není pohřbena, můžeme se dál starat jen a jen o sebe, své hmotné statky, své projekty...

Ano, vše v životě je třeba přijímat - ale pouze ve smyslu životní zkušenosti duše, která se zřejmě kvůli tomu zrodila na tento svět. A zkušenost, kterou jako jednotlivci či celá společnost procházíme, není náhodná. Ale tady všechno přijetí končí!!! Naopak každou situaci vyhodnocujeme, navnímáváme pocity, ty nás vedou.... pokud jsou pozitivní, příjemné, je vše v pořádku, není nutné zřejmě nic měnit. Není potřeba žádné akce ve hmotě....

Ale pokud vyhodnocujeme, že se dějí věci proti našemu svědomí, vnímání světa..., je velmi důležitá AKCE. Ideálně ta jasná a srozumitelná ve hmotě. Modlitby či meditace by měly být podporou té akce, naladěním na správné vlny dle našeho srdce a svědomí. Konání ze strachu, se vztekem či hněvem a jinými negativními emocemi nic moc nepřináší. Neřiďte se tím, co tady kdo na videu říká, ptejte se svého srdce a dle toho i konejte. Klaďte si otázky a hledejte na ně odpovědi. I nepříjemné situace, které bychom si dobrovolně nevybrali, nás velmi posunují vpřed, tedy nejsou nikdy ničím zásadně špatným, jen příležitostí k růstu. A o to tady jde. Neznamená to ale, že nemáme konat, pokud víme jak a je vhodný čas.

Boží vůli na zemi realizují ti, kteří to vymýšlejí, stejně jako ti, kteří mlčky souhlasí. Ti všichni jsou tvůrci Boží vůle.

 Přijímám tedy pouze  ZKUŠENOST DUŠE, vyhodnocuji pocity a pokud jsou mé pocity v rozporu s mým svědomím, tak konám kroky ve hmotě - např. takovou maličkost jako je napsání tohoto článku nebo zveřejnění videí nebo dopis poslancům. Běh věcí sama nezvrátím, ale nejsem lhostejná a konám alespoň tuto drobnost. A když se podobných drobností sejdou miliony, je z toho lavina, která smete (minimálně viditelně rozkývá) i to, co se zdá v tuto chvíli neotřesitelné! Není pravda, že jedinec nemůže změnit svět, je to přesně naopak.

VY JSTE TOU SILOU! VY JSTE TOU ZMĚNOU!

Eva Trávníčková, říjen 2023

Moc hezky, částečně i k tomuto tématu povídá host Martiny Kociánové Milan CALÁBEK - Téma: Jak je to s pravdou, nám řekli už v Kostnici....

V případě zájmu proklikněte ZDE.