Brýle? odkládám! aneb jak se vrátit k přirozenému vidění bez brýlí | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

 

BRÝLE? ODKLÁDÁM? – lektorka Jana Pozlovská  -  hodnocení účastníků semináře z víkendu 13. a 14. května 2023:

 

Hanka:

Evičko, moc děkuji  tento víkend, byl opravdu luxus. Janička je skvělá a opravdu to bylo báječné zážitkové. Ještě hodně takových seminářů a lektorů.

Pa krásnou dobrou noc. ..... píšu bez brýlí! Hanča

 

Blanka:

Ahoj Evi, naprostá spokojenost. Jako vždy super, není co dodat . 

 

Marcela:

Byl to pro mě důležitý krok a jsem šťastná, že jsem to prožila s úžasným člověkem, že jsem se mohla otevřít. Cítila jsem se tam moc dobře a myslím, že konečně jsem pochopila, jak je důležitý mít se ráda a věnovat se sobě. Pro mne to byl krásný zážitek a začátek něčeho nového a ráda vás všechny uvidím. A už se teď nebojím požádat někoho druhého o pomoc. Rozhodně musím pokračovat dál a uzdravovat.


Zdeněk:


Ahoj Evo,

místo konání bylo dobré i výborná lektorka. Opět zajímavá a inspirativní zkušenost i díky ostatním účastnicím.

 

Monika:

Evi, jsem moc ráda, že jsem se zúčastnila, byť jsem dnes opravdu hodně vyčerpaná. Bylo to velmi přínosné a inspirující a chci do toho jít. Už třetí den trávím hodně času bez brýlí a cvičím, byť zatím je to únavné...

Jana to měla celé velmi dobře koncipované, pravidelně prokládané cvičením a obecně pohybem a hudbou, takže to vlastně bylo svěží a mnohem snesitelnější, než například semináře na gymplu, kde celý víkend sedíme Všeho tak akorát. 

Toulcův dvůr je krásné místo a vzájemná atmosféra byla moc pěkná, takže za mne naprostá spokojenost. 

 

Lída:

Ahoj Evi.

Já jsem byla spokojená jak s lektorkou a výkladem, tak s prostředím. Toulcův dvůr je krásný, dokonce jsem tam i přespala. 

Jana má výklad hezky zpracovaný, dostali jsme i skripta a pomůcky, což je potěšující. Krásně jsme si zacvičili. Byl to zase super víkend.

Nemám prostě co vytknout. Fakt nemám. 

 

Monika:

Já jsem z kurzu nadšená, prostředí bylo hezké a příjemné. Bylo i fajn, že se tam dalo jít na teplé jídlo a projít jakoby v zeleni.

Byla zima venku a tudíž i uvnitř, takže to bylo trochu nepříjemné, to jsme se tam shodly, ale to se moc nedá ovlivnit.

Průběh kurzu byl fajn, nebylo to monotónní ani stereotypní, bylo to rozmanité. Neměla jsem úplně představy o průběhu, ale určitě to splnilo mé očekávání, možná ještě více. Líbilo se mi, že to bylo propojeno s psychosomatikou, emocemi, že jsme se dozvěděli věci i z těchto oblastí. Dostali jsme spoustu materiálů, což je také fajn.

Já jsem moc spokojená, teď to jen zavést do běžného života.

Děkuji moc za tu možnost.

 

Soňa:

Víkend BRÝLE?-ODKLÁDÁM! byl skvělý, moc jsem si  ho užila. Lektorka Jana Pozlovská byla skvělá, citlivá, trpělivá, vše nám vysvětlila vč. psychosomatiky očních vad a ukázala nám s jakou lehkostí a úsměvem je možné ke cvičení přistupovat.  Těším se, až brýle odložím natrvalo (pracuji na tom).