TO JE ON, MÉHO SRDCE ŠAMPION | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

TO JE ON, MÉHO SRDCE ŠAMPION

Takto výstižně jsem nazvala svůj postoj k prezidentské kandidatuře prof. RNDr. Jaroslava Turánka. Vědec, který prokázal svůj charakter v době covidové krize. Vnímám jeho citlivost, hloubku, odvahu, čestnost, spirituální rozměr .... ABY MOHL KANDIDOVAT,  potřebuje získat 50.000 podpisů (nechce podporu žádné politické strany). Pokud tohoto muže vnímáte stejně jako já, prosím, pomozte mu aktivně se sběrem podpisů, je vhodné je poštou zaslat nejpozději do úterý 1. listopadu 2022, aby je následně stihl naskenovat a předat na patřičné místo.

Podpisové archy ke stažení na tomto odkazu:

Podpisový arch – prof. RNDr. Jaroslav Turánek, CSc., DSc. (turanek-prezident.cz)

Eva Trávníčková, zveřejněno 25.10.2022

Beseda HLAVA A SRDCE VE VĚDĚ: prof. RNDr. Jaroslav Turánek a Jaroslav Dušek

Profesorka a filosofka Anna HOGENOVÁ  - Držitelé moci manipulují s rebelstvím mladých....

Česká státní hymna v podání Bohemia Voice

JÁ JSEM PŘÍRODA....

CHCETE TO ZASE?

Prohlášení z 28.9.2022 prestižního právníka Dr. Reinera Fuellmicha k situaci posledních týdnů proklikněte ZDE

  1. Nejznámější a nejstrašnější pokus s myší populací amerického etologa Johna Calhouna jak hustota populace a HOJNOST ovlivňuje chování jednotlivých generací myší. Zřejmě analogii zažíváme v určité podobě v lidské říši... konkrétní příklady doplníte bez problémů sami....

  2. Audiokniha MOC PODVĚDOMÍ - autor Joseph Murphy