sám sobě průvodcem české budějovice | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

 

Vzkaz od lektorky semináře Pavly  Ko r m o š o v é:

Srdečně zdravím vás všechny, kteří čtete pozvánku na zážitkový seminář Sám sobě průvodcem.

Jsem velmi vděčná za tuto možnost sdílet s vámi kousek mého putování k jednoduchosti, osobní síle a radosti z mojí cesty ve všech svých podobách. A právě o to vše se s vámi chci podělit během našeho setkání.

Vždy mně fascinovala moudrost našich předků, především pak léčitelů a šamanů. Nikdy mně neopustila touha objevovat svět očima přírodních cyklů a zákonitostí. A taky mi vždy vrtalo hlavou, jak tyto moudrosti a zkušenosti přenést do života, který se odehrává v kulisách moderní společnosti v neustálém hluku a spěchu.

Během vlastní cesty objevování jsem do svého baťůžku posbírala jednoduché, ale velmi účinné techniky a cvičení pro více klidu, ticha a vědomého putování každodenním životem. Mým přáním je zprostředkovat vám krásu spojení se svým vnitřním průvodcem a svojí vnitřní silou. A to vše pomocí tak přirozených věcí jakými jsou dechová cvičení, vyprávění příběhů, psaní, každodenní návyky a mnoho dalšího.

Moje role na tomto semináři je být vám průvodkyní. Hlavní roli budou hrát vaše příběhy, potřeby a proměny. Nikdy mně nepřestane fascinovat, jak se každý jednotlivý seminář stane originálním dílem těch, kteří přijdou.

Těším se na vás a na to, co společně vytvoříme.

Ať se vám daří a buďte fit.

Pavla