podpora prosinec | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

PODPORA PRO MĚSÍC PROSINEC

_____________________________________

Koncem listopadu po probuzení v alfa stavu jsem viděla tento obraz:

Jdu velmi sebejistě a neohroženě po udusaném poli, kde není žádná cesta. Jdu za obrovskou září, kterou na obzoru vidím. Má sílu minimálně pěti vycházejících Sluncí. Na poli kolem mne vybuchují miny ze všech stran. Cítím, že přestože procházím nebezpečným prostorem, jsem zcela v bezpečí.

V úplném probuzení jsem se už vědomě zeptala: "Kam jsem tak neohroženě šla? Co to velké světlo na obzoru symbolizovalo?" Odpovědí bylo: "PRAVDA, LÁSKA, PŘIJETÍ, SVOBODA, VDĚČNOST - pokud budeš následovat tyto hodnoty, jsi zcela v bezpečí, o to je automaticky postaráno."

A tak pevně věřím, že z  BODU ZLOMU (= totální destrukce systému), kam žene nás všechny společnými silami Světlo i Temnota (proto nelze ten proces evidentě ničím zastavit), dokážeme SPOLEČNĚ  vybudovat novou zem právě na výše zmíněných principech. Každý z nás je důležitou součástí celku se všemi svými přednostmi i slabostmi. Nejsem příznivcem očkování proti covidu, ale to mi nebrání mít ráda i očkované lidi. Pojďme korektně diskutovat.

Nová doba přinese nové možnosti, nečekané revoluční nápady a vize.

Na periferii společnosti, kam jsou neočkovaní vytlačováni, vzniká JÁDRO NOVÉ ZEMĚ

To už je zcela zřejmé a DÍKY BOHU nezvratné! Jednotlivé malé buňky se propojují do větších celků, vzniká nový životaschopný organizmus. Děje se tak souběžně po celé zemi, i na celém světě. Pravdu NELZE UMLČET a NIČÍM zastavit. Obrovský tlak a TEMNOTA vedly k probuzení obrovského SVĚTLA. Bez Temnoty by se jen těžko zrodilo. Na povrchu (před oponou) zatím není tolik zřejmé. Jeho doba teprve přijde. Buďme stateční, trpěliví a vděční za vše, co nám život přináší. Jde o obrovskou příležitost k životnímu růstu pro nás všechny na osobní i celospolečenské úrovni.

Přeji všem lidem dobré vůle, ať z nich  SYMBOLICKY  vyrostou nádherné košaté stromy, které jsou požehnáním pro celek!

Ne oni, ALE MY ROZHODUJEME O SVÉ BUDOUCNOSTI. My jsme TVŮRCI, každý z nás je v něčem zcela VÝJIMEČNÝ!

Je mi ctí a potěšením kráčet SPOLEČNĚ s vámi!

Eva Trávníčková

Z obrovského množství příspěvků vybírám:

  1. ZMĚNA MATRIXU  - VÝZVA nejen pro STUDENTY (video cca 1 minuta), proklikněte ZDE

  2. JAK SKUTEČNĚ FUNGUJE SVĚT? - skvělé video, které názorně ukazuje, kdo VLASTNÍ PRAKTICKY CELÝ SVĚT a tedy i kdo pravděpodobně stojí za plánovanou pandemií,  video proklikněte ZDE

  3. JAK SE PLÁNUJE PODVĚDOMÍ - názorné sdělení jakými KONKRÉTNÍMI prostředky jde skvěle lidi VYDĚSIT a následně OVLÁDAT, video na Facebooku  proklikněte ZDE

  4. NEŽ NAOČKUJETE SVÉ DÍTĚ - Dr. Robert MALONE, vynálezce mRNA vakcín, sděluje závažné informace  proklikněte ZDE

  5. PETICE  K NÁTLAKU NA OČKOVÁNÍ  -  i pro veřejnost /odkazy níže jsou AKTIVNÍ, můžete podepsat/:

    6. Tomáš LUKAVEC - ZÁKONY BOHATSTVÍ. Pokud vás zajímá osobní příběh Tomáše Lukavce, plus mnoho jeho rozhovorů se skvělými osobnostmi, např. Prof. RNDr. Jaroslavem Turánkem, právníky JUDr. Jindřichem Rajchlem a JUDr. Janou Zwyrtek Hamplovou, lékařem funkční medicíny MUDr. Janem Vojáčkem, psychosomatickým lékařem MUDr. Janem Hnízdilem či ředitelem základní školy Mgr. Petrem Vránou atd. atd...

         proklikněte si celou stránku videorozhovorů ZÁKONŮ BOHATSTVÍ   ZDE

    7.  ŠUMAVSKÝ OTČENÁŠ  v podání Vojty DYKA - video na Facebooku proklikněte ZDE

6 videí pozitivních zpráv, písní a manter PRO VAŠI PODPORU: