tvorba nové země | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

 

TVORBA NOVÉ ZEMĚ

Už před několika lety jsem vnitřním zrakem viděla obraz vzrostlého smrkového lesa a PODHOUBÍ ukrytého v zemi. Když do lesa vejdete v zimě, houby prakticky nevidíte. Situace se zcela změní, když do lesa přijdete ve správnou roční dobu s vhodnou fází luny, vlhkostí i teplotou. V lese pak zakopáváte o houby doslova na každém kroku.

V zimě neviditelné podhoubí je v mých očích symbolikou NOVÉHO SYSTÉMU. Podhoubím je les doslova protkán, ale pokud není ta správná doba, podhoubí tiše spí a čeká na SVŮJ IDEÁLNÍ ČAS. Je nebezpečné a beze smyslu ukazovat plodnice v zimě.

ZÁRODEK NOVÉHO SYSTÉMU je vytvořen, čeká na IDEÁLNÍ DOBU ZVIDITELNĚNÍ a ta už klepe na dveře... Novou dobu s novými možnostmi budou beze strachu vytvářet VĚDOMÍ LIDÉ. Na velkou proměnu čeká systém zdravotní, školský, bankovní, právní... na velký přerod čeká celá naše země (i celý svět). Tvořme s láskou a respektem k sobě i druhým. Vnímejme VĚDOMÉ LIDI kolem nás a naciťujme přicházející příležitosti tvorby nové země, kde panika a strach nemají své místo.

Eva Trávníčková

 

VIDEO

ZMĚNA PARADIGMATU

Úžasná beseda s VĚDOMÝMI LIDMI prof. Janem Rakem, Pijérem la Šézem, MUDr. Janem Vojáčkem.... , kterou moderuje Simona Babčáková.

 

 

SMYČKA SE UTAHUJE

OTEVŘENÝ DOPIS LÉKAŘEK A MATEK

z 19. května 2021

Videorozhovor s praktickou a rehabilitační lékařkou

MUDr. Andreou Málkovou s názvem:

VAKCINAČNÍ APARTHEID

nejde po týdnu dohledat už ani na Vimeu.....?

Zveřejňuji tedy alespoň část rozhovoru s MUDr. Andreou Málkovou, kterou zatím dohledat jde.

MUDr. Málková sděluje:

"V ordinaci mám za poslední 3 týdny pacienty, kteří po delším styku s očkovaným vykazují určité symptomy, které nikdy předtím nevykazovaly - krvácení z nosu, podlitiny, kolapsové stavy. Tyto potíže normálně vidím v ordinaci 2x do roka, nyní je vidím 5x do týdne.

Po prostudování souhrnných informací u mRNA vakcín sděluji:

Je jednoznačně deklarováno, že nebylo zkoumáno působení vakcíny na těhotné, ani následný vznik onkolog. onemocnění, změny DNA a změny na následné generaci.

ROZDÍL MEZI KLASICKOU a  mRNA vakcínou:

Klasická vakcína vám do těla dodá oslabenou bakterii nebo virus nebo jejich část. Tělo pak vytvoří protilátky.

Ale u mRNA vakcíny dostanete jakýsi recept, jak vaše  VLASTNÍ  buňky vytvoří bílkovinu viru (tzv. spike protein). Vy sami si produkujete část viru a vy sami si proti němu vytvářníte protilátky. Virus byl vždy zvenčí, nyní je vše jinak, buňky těla si samy začnou vytvářet část toho viru. Nevíme v tuto chvíli, zda očkování v budoucnu nevyvolá vlnu autoimunitních onemocnění.

Pokus v r. 2012 na myších - myši vytvořily 90% imunitu na určitý typ koronaviru, ale po určité době se setkaly s jiným typem koronaviru, na který zareagovaly přehnaně cytokinovou bouří. To je velmi silná reakce imunitního systému, která samotný organizmus může zahubit....."

 

VIDEO

 

ERNESTÝNY VELECHOVSKÉ:

 

VZKŘÍŠENÍ Z NEVĚDOMÍ