Zdeňka Jordánová Nastává lásky čas | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

NASTÁVÁ LÁSKY ČAS, PROBUZENÍ ŽENSKÉ SÍLY V NÁS!

Videorozhovor se Zdeňkou JORDÁNOVOU:

... současná situace je důsledkem toho, co se děje v každém z nás... jde o stádium vývoje ...

...něco už se stát muselo, jsme dovedení do klidu a ticha, zastavení v aktivitách. Doba nás nutí, abychom se setkali s tím, kdo opravdu jsme, je to to nejúžasnější, co se nám mohlo přihodit...

...naším principem je ROVNOVÁHA, ta byla v minulosti výrazně porušena, žijeme v mužském světě, ale ten končí...

...nastává přechod k ženskému světu, protože chybí soucit, naladění, vstřícnost, láska...musíme o změnách přestat mluvit, je nutné začít konat....

... ŽENA TVOŘÍ VIZI, muž přichází s tím, JAK ji naplnit... CO vlastně v životě chceme?....

...cílem našeho života je najít VĚDOMÍ, část našeho Zdroje, schopnost slyšet Boží hlas v nás... tam je ukrytá naše tvořivost, klid a mír...

... Existují tři druhy zákonů - moje osobní (kdy vstávám, co si oblíkám....), společenské (zákony vládnoucí skupiny konkrétní společnosti) a pak zákony univerzální, které mají poslední slovo a jsou nadřazené společenským zákonům. Čím jsou společenské zákony blíže zákonům Univerza, tím víc je společnost Boží a dobře funguje. Čím více jsou v rozporu, tak nám to dává právo tvz. občanské neposlušnosti. Je potřeba se ladit na UNIVERZÁLNÍ ZÁKONY, protože ty mají pravdu a může si o tom každá společnost myslet co chce. Nastává ten čas...

 

Třetí video PRUNE HARRIS,

učitelky energetické medicíny, která v r. 2020 prodělala infekci koronavirem. Od narození vidí energie a tak mohla pozorovat, co se v těle při infekci děje a jak reagují plíce či orgány spojené s imunitním systémem a sestavila na základě toho velmi účinné speciální ošetření. Jedním z nich se v člověku aktivují léčivé síly z těch nejhlubších úrovní našeho energetického systému. Předchozí dvě videa naleznete v blogové části webu školy TILIA.

RELAXAČNÍ HUDBA pro stresovou pomoc - navodí pocit klidu a pohody.