PARTNERSKÉ VZTAHY Květa Kolouchová | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

 PARTNERSKÉ VZTAHY  aneb  vnitřní žena a vnitřní muž

 

s lektorkou Květou Kolouchovou

 

profil lektorky, vč. videa a hodnocení účastníků mnoha kurzů  ZDE

Termín:  víkend 23. a 24. února 2019, sobota: 10 - 18 hodin, neděle: 10 - 17 h
Místo konání:  Ekologické centrum Toulcův Dvůr, Kubatova 32/1, Praha 10 - Hostivař
Cena: 2.000,- Kč za víkend při přihlášení a platbě do 20. prosince, cena 2.200,- Kč po tomto termínu
PŘIHLÁŠENÍ: Eva Trávníčková, tel.: 731 508 918, e-mail: skolaleceni@seznam.cz

Cesta k harmonii ve svém nitru, k nalezení partnera, životního poslání,

tvoření harmonického partnerství a mnohem více.

Záměrem semináře je harmonizovat vaše vnitřní a následně i vnější partnerství a to především prací se svou vnitřní ženou a mužem. Díky semináři budete moci objevit a hlouběji poznat svojí vnitřní ženskou a mužskou stránku a co nyní potřebuje. Díky tomu budete vlastně pracovat na vašem současném (případně minulém či budoucím) partnerství a uvolnění pracovního a duchovního potenciálu.

      CO NÁS NA SEMINÁŘI ČEKÁ?       Práce s vnitřní ženou a vnitřním mužem.                 

 

Naše mužská a ženská složka reprezentovaná levou a pravou polovinou našeho těla se nám zrcadlí v partnerských a dalších vztazích s druhými lidmi a životě vůbec. Svoji mužskou a ženskou energii uplatňujeme také v každodenním životě, jejich zharmonizování se projeví i v něm. Neexistuje šablona, podle které by to v nás mělo být nastavené. Budeme hledat Vaši individuální cestu založenou na Vaší vnitřní psychické struktuře. Ve dvojicích, formou řízeného rozhovoru a dotazování, za pomocí šátku, které zakryje příslušné oko a ucho, se „rozdvojíte“ a budete moci velmi podrobně prozkoumat svoje dva světy – vnitřního muže a ženu, svojí levou a pravou stranu. Tato práce a technika vnitřní konstelace kombinovaná s rozhovorem bude dominantní technikou při průzkumu a následné harmonizaci vaší vnitřní ženy a muže. Je to nezvykle hluboké a překvapující.

 

Meditace

Na semináři se setkáte s meditacemi od mé oblíbené autorky Sanay Roman, v rámci semináře je budu simultánně překládat do češtiny. Jedná se o velmi účinné světelné meditace podle Sanay Roman na vybraná témata. Neznám silnější a efektivnější vedené meditace, které tak dobře pracují s vaší energií, propojují vás s vaším Vyšším Já, zvedají osobní vibrace a díky tomu velmi rychle vedou k naplnění vašich cílů a záměrů.