Lékař, který u klasické medicíny dlouho nevydržel. Nesouhlasil s jejím přístupem k člověku jako ke stroji, který lze jednoduše opravit podle předem daného manuálu. Poté vystudoval obor Funkční medicíny na Univerzitě v Jižní Kalifornii.

Přednáška, která nemohla být lépe načasovaná. Proběhla pár dnů před zákazem společenských akcí z důvodu šíření koronaviru Českou republikou i celým světem. Tentokrát ji Honza Vojáček pojal jako svůj osobní příběh. Můžeme s ním projít od dětství po současnost všechny jeho (opakované) úspěchy i pády, nemoci i uzdravení, zmýlení i pochopení. Ne náhodou se v jeho příběhu mnozí poznáme.

Dozvíme se, proč neustále roste počet chronicky nemocných lidí a proč si s těmito chorobami současná medicína neumí poradit. Jak naslouchat signálům těla a napojit se na svou skutečnou podstatu. Jeden z nejuznávanějších představitelů funkční medicíny vám ukáže, jak ve vlastním organismu probudit schopnost samoléčby a najít ztracenou harmonii. Umění být zdráv může ovládnout kdokoli – zjistěte, jak na to.

„Když lékař chce člověku pomoci se skutečně uzdravit, musí rozumět komplexnímu fungování lidského organismu a zároveň znát jeho osobní příběh. Když chce lékař odhalit pravou příčinu nemoci, měl by disponovat praktickými nástroji k identifikaci skrytých příčin poruch fyziologické rovnováhy a zároveň být sám v rovnováze.“