od léčení k uzdravení | Škola přírodního léčení TILIA

JE ČAS NA ZMĚNU

1.díl cyklu OD LÉČENÍ K UZDRAVENÍ

Možnosti úplného uzdravení z chronických nemocí jako životní zkušenost, cesta a osobní zpověď lektorky Školy přírodního léčení TILIA Jany Jungové a studentky této školy Petry Švancarové ve vícegeneračním spontánním rozhovoru zachyceném v přírodní zahradě Na Přehájku v létě 2021.

VIDEO si můžete pustit na odkazu ZDE.

VÝZVA PRO OBĚTI COVIDOVÉ ŠIKANY

/= aktivita Zlatého špendlíku - sdružení statečných lékařů, vědců, právníků a umělců..../

 

Vážení,

máme za sebou první etapu výjezdů po republice. Přišel čas vyhodnotit, jakým způsobem a s jakou strategií budeme v budoucnu pokračovat. 

I když teď nejsme vidět na náměstích českých, moravských a slezských měst, rozhodně nezahálíme. Naopak, Zlatý špendlík a náš realizační i právní tým jede na plné obrátky. 

V první řadě nyní řešíme systém a vznik celostátní sítě "informačních center“ Zlatého špendlíku, abychom mohli lépe a rychleji na cokoli oboustranně reagovat a také abychom se rovnoměrně rozprostřeli po celé republice, blíž k vám. 

O průběhu vás budeme brzy informovat. Stejně tak je v aktuálním řešení přenos a realizace této aktivity na Slovensko, potažmo do dalších zemí. Pokoušíme se sjednotit stejně smýšlející lidi na mezinárodní bázi, abychom dokázali v zápasu o rozum a svobodu vytvořit zespoda větší tlak.

Trochu z jiného soudku je následující důležitá výzva. Je nutné se efektivně právně bránit, také být více vidět a mnozí z vás by nám svým svědectvím mohli k tomu dopomoci. Tedy:

 

VÝZVA PRO OBĚTI COVIDOVÉ ŠIKANY

Stali jste se oběti Covidové šikany? Zažili jste diskriminaci, nátlak nebo výhružky (např. od zaměstnavatele) kvůli očkování?

Pokud ano, napište nám vaše zkušenosti na email: nataceni@zlatyspendlik.cz

Vybrané případy natočíme, zveřejníme a případně právně zastoupíme!

Nejste v tom sami. 

Důležité: Pište prosím pouze pokud souhlasíte s natáčením. Pokud to bude nutné, rozmažeme váš obličej, ale potřebujeme, aby váš příběh zazněl na kameru. 

Se srdečným pozdravem realizační tým Zlatého špendlíku